Potrzeby klienta mogą tu być bardzo różnorodne.

Regulacja stanu prawnego nieruchomości przy dużych inwestycjach jest kluczowym warunkiem rozpoczęcia przygotowań do realizacji inwestycji. Jej celem jest klarowna sytuacja prawna, uniknięcie sporów oraz zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.

Wsparcie w wyborze właściwej opcji realizacyjnej, w ramach którego przeprowadzana jest analiza sytuacji, a kolejnym krokiem jest doradztwo w zakresie modelu prowadzania inwestycji oraz jej realizacji.

Właściwe rozwiązania prawne w konkretnych sytuacjach

Doradztwo prawne na każdym etapie realizacji inwestycji oraz możliwość reprezentacji naszych klientów przez radcę prawnego  daje możliwość wdrożenia właściwych rozwiązań prawnych.

Każda inwestycja traktowana jest w sposób indywidualny i każde działanie poddane zostaje przez Kancelarię analizie w zakresie zgodnego z prawem przyspieszenia działań, aby doprowadzić do realizacji założonych celów a jeśli to możliwe zmniejszenia kosztów realizacji.

W czym pomaga Kancelaria Prawna może pomóc naszym klientom?

  1. Wskazywanie najbardziej korzystnych dla inwestora rozwiązań prawnych.
  2. Uregulowanie aspektów związanych ze stanem prawnym nieruchomości.
  3. Reprezentowanie inwestora przez doświadczonego radcę prawnego w trakcie realizowanych postępowań sądowych lub administracyjnych.

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI