Kluczowe doświadczenie i wiedza

Dokładna analiza projektów, wykrywanie w nich wszelkich niedociągnięć lub błędów wymaga wszechstronnej technicznej wiedzy oraz doświadczenia. Naszych inspektorów cechuje bezkompromisowe podejście w kwestiach bezpieczeństwa, ale elastyczność w rozwiązywaniu problemów. W procesie realizacji inwestycji kłopotów nie sprawdzają się sztywne wymagania stawiane wykonawcom, lecz poszukiwanie sposobów wyjścia z danej sytuacji, możliwości, a także sensownych oszczędności. Kluczowe jest relacyjne podejście i współpraca.

Bardzo ważnym elementem oferty PM jest współpraca inspektorów z projektantami. W sytuacji, w której trzeba zadziałać szybko i przeprojektować jakiś element, dobra relacja przyspiesza i ułatwia cały proces.

Praca działu inspektorskiego PM została tak zorganizowana, że firma może podjąć się największych inwestycji, skutecznie rywalizując z graczami międzynarodowymi.

W czym pomagamy naszym klientom?

  1. Tworzymy dokumentację projektową zgodną z wszystkimi normami i zasadami obowiązującymi przy realizacji danego rodzaju inwestycji.
  2. Wspieramy projektantów i wykonawców w znajdowaniu optymalnych rozwiązań problemów, które zostały zdiagnozowane w efekcie kontroli inspektorskiej.

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI