Obiekt pod pełną kontrolą

Okresowe przeglądy techniczne – podobnie jak każdy etap realizacji inwestycji – wymagają wiedzy, doświadczenia oraz skrupulatności inspektorów. Od dokładności przeprowadzanych inspekcji zależy żywotność i stan budynku, a także komfort jego użytkowania oraz potencjał rynkowy.

Zdarza się, że fabryka czy magazyn wymagają przebudowy lub modernizacji. W takiej sytuacji zatrudnienie inspektora, który od początku nadzorował budowę i odbiory obiektu oraz wykonywał jego przeglądy techniczne, stanowi ogromne ułatwienie, podnosi efektywność inwestycji i pozwala uniknąć nadmiernych kosztów.            

Niezależnie od etapu cyklu życia budynku czy problemu, z którym się mierzy, inwestor może liczyć na pełne i profesjonalne wsparcie naszych inspektorów. Co więcej, jesteśmy przygotowani pod względem organizacyjnym i formalnym do prowadzenia największych projektów. Jednocześnie pozostajemy zdecydowanie bardziej elastyczni, zaangażowani i proaktywni niż światowi gracze, z którymi konkurujemy.

W czym pomagamy naszym klientom?

  1. Oferujemy nadzór inwestorski na każdym etapie budowy czy użytkowania inwestycji, w tym opiekę inspektora przy prowadzeniu fachowych i kompletnych okresowych przeglądów technicznych.
  2. Podejmujemy się również bardziej skomplikowanych zadań, takich jak przebudowa czy modernizacja obiektu.
  3. Jesteśmy przygotowani do obsługi każdego formatu inwestycji, przy zachowaniu elastycznego i opartego na relacjach stylu pracy.

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI