W pracy inspektora liczy się wiedza, doświadczenie i zaangażowanie

Rola inspektora w trakcie całego procesu realizacji inwestycji jest nie do przecenienia. O jakości nadzoru inspektorskiego świadczy kilka kwestii, m.in. etap realizacji inwestycji, od którego inspektorzy są obecni, sposób współpracy z generalnym wykonawcą i inwestorem, zakres realizowanych zadań oraz poziom zaangażowania.

W przypadku nadzorowanych przez nas inwestycji inspektor angażuje się już na etapie planowania, a nie dopiero – co jest często spotykaną sytuacją – na placu budowy. Skrupulatny i doświadczony inspektor oznacza dla inwestora gwarancję uniknięcia błędów, które mogłyby zaważyć na jakości realizacji. Oczywiście sposób i moment zaangażowania inspektora zależy od potrzeb inwestora oraz od rodzaju inwestycji – każdy rodzaj projektu ma inne wymagania. Jednak zasadą, która sprawdza się w prowadzonych przez nas realizacjach, jest jak najwcześniejsze zaangażowanie nadzoru inspektorskiego.


W czym pomagamy naszym klientom?

  1. Kontrolujemy, opiniujemy i zatwierdzamy dokumentację techniczną, jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych..
  2. Skrupulatnie sprawdzamy każdy detal, który może wpłynąć na jakość realizacji.
  3. Zapobiegamy wielu problemom, które – nie wychwycone na etapie przygotowań do realizacji – mogłyby obniżyć jakość, a przez to wartość inwestycji.

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI