Junior Architekt
/ Architektka

ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI, APLIKUJ!

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny), prosimy przesyłać na adres: praca@pm.org.pl, podając w tytule maila nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej dla nowych inwestycji (koncepcje) wg wytycznych Inwestora (hale produkcyjne, magazynowe, centra logistyczne, fabryki, centra medyczne, biurowce)
  • współpraca z biurami zewnętrznymi (architektura i branże) na każdym etapie projektowania i późniejszej realizacji projektu
  • bezpośrednia współpraca z Inwestorem podczas tworzenia i uzgadniania projektu
  • współpraca przy przygotowaniu wniosków administracyjnych (predevelopment)
  • współpraca z Project Managerem na każdym etapie projektu

tego potrzebujemy

  • wykształcenie kierunkowe
  • min.2 lata doświadczenia
  • znajomość AutoCad
  • praktyczna znajomość warunków technicznych i prawa budowlanego
  • doświadczenie w koordynacji międzybranżowej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu przemysłowym
  • znajomość programu Revit

To oferujemy

  • zdobywanie doświadczenia przy międzynarodowych projektach o różnorodnej funkcjonalności
  • współpracę opartą na partnerstwie
  • elastyczny czas pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie