Działamy w ścisłym reżimie czasowym

Zdajemy sobie sprawę, że w branży magazynowania i logistyki presja czasu jest jej nieodłącznym towarzyszem. Często jeszcze w trakcie realizowania inwestycji podpisywane są kontrakty na magazynowanie i logistykę dla docelowych klientów. Jesteśmy na to przygotowani i posiadamy wszelkie kompetencje, aby efektywnie zarządzać projektem, zapewniając terminowe ukończenie obiektu i spełnienie wszystkich zobowiązań wynikających z kontraktów.

Jesteśmy Elastyczni

Branża magazynowania i logistyki charakteryzuje się dużą zmiennością projektu, wynikającą ze stale ewoluujących technologii magazynowania i logistyki. Jesteśmy gotowi na elastyczne dostosowywanie się do zmian, aby zawsze oferować naszym klientom najnowsze i najbardziej efektywne rozwiązania.

Centrum Logistyczne A2 Warsaw East, rola PM: Nadzór Inwestorski
ANSWEAR Kraków Pick Tower, rola PM: Inwestor Zastępczy, Projektant, Nadzór Inwestorski, Kierownik Budowy, Bezpieczeństwo Pożarowe

Integracja budowy z technologią składowania

Wiemy, że kluczowym elementem sukcesu jest harmonijna integracja procesów budowlanych z technologią składowania. Nasza oferta obejmuje nie tylko wsparcie w zakresie budowy obiektu, ale także w integrowaniu systemów składowania, technologii i automatyki. Dostarczamy wszystkie niezbędne pozwolenia, aby umożliwić bezproblemowy start operacji magazynowych.

Bezpieczne warunki dla ekip technicznych

Prawie zawsze montaż technologii magazynowej przebiega równolegle z pracami budowlanymi. Zobowiązujemy się do zapewnienia bezpiecznych warunków ekipom technicznym, pracującym nad instalacją systemów regałowych, robotów, przenośników itp. Dbamy o zgodność z normami bezpieczeństwa, eliminując ryzyko wypadków i opóźnień w realizacji projektu.

Rozsądna ekonomizacja kosztów

Jesteśmy w pełni świadomi, jak istotny jest koszt każdego metra kwadratowego powierzchni magazynowej – zarówno w budowie, jak i później w eksploatacji. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rozsądnie ekonomizować koszty budowy i wyposażenia, umożliwiając efektywne zarządzanie budżetem inwestycyjnym.

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI