Jakość bez kompromisów

Branża hotelarska stawia nie tylko na elegancki design, ale wymaga także najwyższej jakości wykończenia wnętrz. W PM koncentrujemy się na zapewnieniu, by każdy detal w obiekcie hotelowym spełniał najwyższe standardy, także estetyczne. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, aby zagwarantować, że wnętrza spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszym priorytetem jest zapewnienie inwestora, że w momencie oddania obiektu do użytku gościom, nie będzie żadnych sytuacji, które wymagają poprawek. Działamy precyzyjnie i skrupulatnie na każdym etapie realizacji projektu, aby uniknąć niedociągnięć i zapewnić doskonałą jakość już od samego początku. To podejście gwarantuje zadowolenie gości i pozytywny odbiór, dzięki czemu chętnie wracają i rekomendują pobyt innym.

ACCOR WARSZAWA, rola PM: Projektant Konstrukcji, Nadzór Inwestorski
Varso Place, NYX Hotel Warsaw, rola PM: Nadzór Inwestorski

Elastyczne podejście do zmian

Zdajemy sobie sprawę, że branża hotelarska rządzi się własnymi prawami, a zmiany są nieuniknione. Często projekty wyposażenia wnętrza różnią się od pierwotnego projektu budowlanego, co może generować kolizje. Jako doświadczony inwestor zastępczy jesteśmy przygotowani na elastyczne reagowanie na te zmiany. Zawsze proponujemy najlepsze rozwiązania, pozwalające zachować harmonię i spójność pomiędzy projektami.

Działamy proaktywnie, identyfikując potencjalne konflikty i oferując rozwiązania jeszcze przed ich wystąpieniem. To pozwala uniknąć opóźnień i realizować projekt zgodnie z harmonogramem.

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI