Zawsze na czas

Zdajemy sobie sprawę, że termin otwarcia kompleksu handlowego to nie tylko kwestie logistyczne, ale także kluczowy element związany z wizerunkiem i kosztami. PM jako inwestor zastępczy specjalizuje się w efektywnym zarządzaniu projektami, aby zapewnić otwarcie obiektu handlowego zgodnie z założonym terminem. Dzięki temu nasi klienci mogą skutecznie planować zatrudnienie zespołów sprzedażowych i usługowych oraz skoncentrować się na osiągnięciu sukcesu w biznesie.

Jesteśmy świadomi, że otwarcie obiektu handlowego dokładnie w założonym czasie, wiąże się często ściśle z pikiem sprzedaży w danej branży. Dlatego jednym z naszych priorytetów jest terminowa realizacja projektów. W przeciwnym razie – jeśli obiekt nie zostanie otwarty w odpowiednim momencie – niektórzy inwestorzy mogą stracić nawet cały sezon. Działamy więc szybko i skutecznie, aby zoptymalizować procesy i zapewnić naszym klientom konkurencyjność na rynku.

N-PARK WARSZAWA, rola PM: Nadzór Inwestorski
DECATHLON Wrocław, rola PM: Inwestor Zastępczy

Dbamy o bezpieczeństwo

To, że  towarowanie obiektu handlowego rozpoczyna się jeszcze w trakcie trwania prac budowlanych, jest niemal standardem. Działając jako inwestor zastępczy, angażujemy się w organizację sprawnego procesu towarowania, który umożliwia bezpieczne warunki dla ekip handlowych pracujących jednocześnie z zespołami budowlanymi. Dzięki temu inwestor może się skoncentrować na efektywnym uruchomieniu sprzedaży bez obaw o bezpieczeństwo i logistykę dostaw.

Szukasz partnera, który zajmie się nie tylko nadzorem, ale również pomoże w optymalizacji procesów i zagwarantuje pomyślne otwarcie kompleksu handlowego?

Jesteśmy gotowi do współpracy. Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza, aby ustalić szczegóły.

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI