Junior Project
Manager

ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI, APLIKUJ!

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny), prosimy przesyłać na adres: praca@pm.org.pl, podając w tytule maila nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu projektowania inwestycji, współpraca z projektantami i architektami,
  • Analiza map zagospodarowania przestrzennego i innych dokumentów dotyczących danego terenu,
  • Wnioskowanie o wydanie warunków oraz kontakt z gestorami mediów oraz urzędami,
  • Koordynacja procesu uzyskania pozwolenia na budowę oraz wszelkiej dokumentacji potrzebnej przy danej inwestycji,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej niezbędnej do realizacji procesu inwestycji,
  • Udział w czynnościach administracyjnych,
  • Koordynacja procesu uzyskania pozwolenia na budowę,
  • Kontakt z urzędami oraz gestorami mediów,
  • Koordynacja przygotowania koncepcji architektonicznej oraz funkcjonalnej nowej inwestycji,
  • Czynny udział w postępowaniach administracyjnych na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

tego potrzebujemy

  • Kandydaci mają za sobą pierwsze doświadczenia w sektorze budowlanym,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budowlane / architektoniczne / inżynieria środowiska / gospodarka przestrzenna / ochrona środowiska),
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego,
  • Dobre umiejętności organizacji pracy własnej w wielozadaniowym procesie,
  • Wysokie zaangażowanie oraz nastawienie na rozwój,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Mile widziane

  • Znajomość procesu inwestycyjnego (preferowane doświadczenie w pracy po stronie inwestora),
  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z przygotowaniem projektów inwestycyjnych.

To oferujemy

  • Zdobywanie doświadczenia przy projektach o różnorodnej funkcjonalności,
  • Pracę przy projektach międzynarodowych,
  • Współpracę opartą na partnerstwie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Elastyczny czas pracy.